Sisujuht
Tutvustus
Hinnakiri
Registreerumine
Otsing
Lisa pakkumine
Lisa soov
Minu turg
Jälgija
Reklaam
Riigi teenused
Partnerite teenused
Uudised
Foorum
KKK
Firmast
 


KoduKauniks

Jata soov

Soovid kinnisvara myya?

Spordimaailm

Korduma Kippuvad Küsimused

K: Kui ma klikin valikul "Lisa pakkumine", siis küsitakse minult kasutajanime ja parooli.
V: Pakkumise lisamine eeldab, et olete Kinnisvaraturg.ee kasutaja. Kasutajaks saate registreeruda valides alajaotusest Minu Turg „Logi sisse“ ja sealt lingi „Kasutajaks registreerumine“.

K: Minu objekt on müüdud. Ma tahan selle eemaldada.
V: Objekti kustutamiseks tuleb sisse logida ning valida Minu Turg keskkonnast Objektid. Seejärel kustutada müüdud objekt.

K: Sooviksin liituda Kinnisvaraturg.ee'ga kui kinnisvaramaakler. Kuidas seda teha?
V: Kinnisvarafirmadele ja üksikult tegutsevatele maakleritele pakume võimalust olla meie klient kindla kuumaksuga hoolimata kuulutuste arvust.  Maaklerlepingu saate sõlmida veebilehel enne esimese pakkumise lisamist.

K: Ma ei taha saada e-mailile enam uudiseid. Kuidas saada listist välja?
V: Lihtsaim viis on klikkida lingil, mis on iga uudise e-kirja lõpus.

K: Ei õnnestu sisse logida oma parooli ja kasutajanimega. Mida teha?
V: Kõigepealt kontrollige sisestatava kasutajanime ja parooli õigsust, ka väiksed ja suured tähed on määravad. Kui endiselt on sisselogimine võimatu, saate tellida parooli meeldetuletuse e-postkasti. Selleks peate teadma registreerumisel kasutatud e-posti aadressi, sest pärast „Saada“ nupule vajutamist laekub sinna kehtiv kasutajatunnus ja parool.
Kui registreerumisel kasutatud e-posti aadress on ununenud või ei toimi enam, tuleks uute paroolide saamiseks kirjutada meile aadressil info@kinnisvaraturg.ee. Oleme meeleldi nõus aitama.

K: Soovin muuta oma isikuandmeid. Kuidas seda teha?
V: Isikuandmete muutmiseks tuleb siseneda Minu Turgu ning valida sealt alajaotus Isikuandmed. Seal saate muuta kõiki andmeid peale kasutajanime.

K: Kas Jälgija ja Soovi sisestamisel peab ennast kasutajaks registreerima?
V: Ei pea. Kuid soovitame seda siiski teha, sest kasutajana on Teil võimalus oma ostu- või üürilevõtmise soove vajadusel muuta või kustutada.

K: Lisasin oma kuulutuse, kuid selle lisamise ja aegumise kuupäev on sama. Sisestatud kuulutust lehel näha ei ole.
V: Ilmselt jäi Teil kuulutuse sisestamine poolikuks, s.t unustasite kuulutuse salvestada. Salvestamata objekte ei avaldadata. Vaadake kasutajakeskkonna Minu Turg! rubriigist Objektid alt, kas salvestasite objekti sisestamise käigus.

K: Kas piltide lisamine on kohustuslik?
V: Piltide lisamine ei ole kohustuslik. Soovitame seda siiski teha, sest fotodega pakkumisi vaadatakse rohkem kui fotodeta pakkumisi.

Kirjuta siia oma küsimus 
 
Nimi:
E-post:
 
Tekst: